Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: trzcianne@trzcianne.pl

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

rodo

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

gopstrzciannelogo

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Punkt Potwierdzający Profil Zaufany w Starostwie Powiatowym w Mońkach

epuap_powiatStarostwo Powiatowe w Mońkach zakończyło realizację projektu informatycznego dofinansowanego ze środków Ministerstwa Cyfryzacji. W ramach projektu w urzędzie powstał Punkt Potwierdzający Profil Zaufany ePUAP. Dzięki wsparciu finansowemu Ministra Cyfryzacji na potrzeby utworzonego punktu zakupiony został sprzęt komputerowy, drukarka, materiały informacyjno-promocyjne oraz przeszkolono pracowników starostwa z zakresu obsługi i prowadzenia punktu. Całkowita wartość projektu to ponad 10,6 tys zł., dofinansowanie ze środków Ministra Cyfryzacji ponad 8,5 tys zł.

 

Profil zaufany to bezpłatna metoda uwierzytelniania obywateli w systemach e-administracji. Aby uzyskać profil zaufany należy założyć konto na stronie www.epuap.gov.pl, a następnie wypełnić i wysłać wniosek o nadanie profilu zaufanego. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości wnioskodawcy w punkcie potwierdzającym profil zaufany. Dzięki profilowi zaufanemu obywatele mogą załatwiać sprawy administracyjne drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie.

Wszystkich czynności związanych z uzyskaniem profilu zaufanego mieszkańcy Powiatu mogą bezpłatnie dokonać przy pomocy przeszkolonych w tym zakresie pracowników Starostwa w punkcie zlokalizowanym w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie Urzędu przy ul. Słowackiego 5a, tel. 85 727 88 22.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Powiatu Monieckiego do skorzystania z możliwości założenia profilu zaufanego. To pozwoli teraz i w przyszłości na swobodne komunikowanie pomiędzy mieszkańcami, a administracją, przedsiębiorcami, a administracją jak i samymi instytucjami administracji publicznej z wykorzystaniem platformy ePUAP.

epuap_powiat