Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: trzcianne@trzcianne.pl

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

rodo

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

gopstrzciannelogo

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016

Dnia 19 września 2015 roku na lekkoatletycznym Stadionie Miejskim w Białymstoku przy pięknej słonecznej pogodzie odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016. Inauguracja przeprowadzona została z zachowaniem ceremoniału olimpijskiego. Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Białegostoku pod dyrekcją Pana Franciszka Mocarskiego wprowadziła na płytę stadionu reprezentacje dziewcząt i chłopców ośmiu najlepszych sportowo szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. W tym zaszczytnym gronie po raz kolejny znalazła się reprezentacja Gimnazjum w Trzciannem, która w Współzawodnictwie Sportowym Gimnazjów o Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty za rok szkolny 2014/2015 w kategorii łącznej zajęła 4 miejsce, w kategorii chłopców również 4 miejsce, a w kategorii dziewcząt 6 miejsce. Po raz pierwszy w czołówce w kategorii szkół podstawowych małych znalazła się nasza Szkoła Podstawowa, która w kategorii łącznej została sklasyfikowana na 6 miejscu. Na najwyższym w historii a mianowicie na 4 miejscu w kategorii gmin wiejskich została sklasyfikowana Gmina Trzcianne. W obecności delegacji najwyższych władz województwa podlaskiego najlepszym 8 szkołom jak również gminom w każdej kategorii zostały wręczone pamiątkowe puchary.
Puchary wywalczone przez naszą młodzież odbierał Wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzciannem pan Marcin Rzemieniecki oraz wójt Gminy Trzcianne Marek Krzysztof Szydłowski.

Poszczególne dekoracje – wręczenia pucharów przeplatane były sztafetami olimpijskimi. W biegach tych ponownie potwierdziliśmy przynależność do ścisłej czołówki województwa. Nasze sztafety które wystartowały w kategorii gimnazjów zajęły 3 miejsca w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Nasza reprezentacja biegła w składzie: Anna Leszczyńska, Kinga Zduńczyk, Aleksandra Mróz, Patrycja Radzajewska oraz Mateusz Rafałko, Krystian Multan, Damian Bagiński, Krystian Wnorowski. Warto podkreślić, iż na sukces naszej młodzieży gimnazjalnej pracowała dwójka nauczycieli wychowania fizycznego; Ewa Sadowska i Piotr Dubicki zaś w szkole podstawowej Jan Fiedoruk. Do sukcesu przyczynił się również w znacznym stopniu Urząd Gminy Trzcianne, który sfinansował większość wyjazdów na zawody sportowe.

Piotr Dubicki