Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: trzcianne@trzcianne.pl

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

rodo

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

gopstrzciannelogo

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Starostwo Powiatowe w Mońkach zaprasza do udziału w projektach

Starostwo Powiatowe w Mońkach rozpoczęło realizację dwóch projektu "Ambitna Kobieta to Ty ! - edycja II" oraz „Inwestuj w Siebie!” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. Projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Głównym celem projektu „Ambitna kobieta to Ty! - edycja II” jest integracja 20 kobiet z gmin Mońki, Goniądz, Jaświły i Trzcianne zagrożonych wykluczeniem społecznym przez zwiększenie zdolności do zatrudnienia oraz mobilności zawodowej.
W wyniku naboru do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie 20 kobiet w tym 10 bezrobotnych i 10 pracujących w rolnictwie z terenu 4 gmin Powiatu Monieckiego.
W ramach projektu uczestniczki wezmą udział w 2 blokach szkoleniowych: warsztaty psychologiczno-interpersonalne oraz kurs na prawo jazdy kat. B.

Głównym celem projektu „Inwestuj w Siebie!” jest podniesienie zdolności do zatrudnienia, zwiększenia mobilności i aktywności społecznej 9 kobiet i 11 mężczyzn z 4 gmin Powiatu Monieckiego tj. Mońki, Jaświły, Trzcianne i Goniądz, zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Wsparciem w ramach projektu objętych zostanie 20 osób bezrobotnych w tym 9 kobiet i 11 mężczyzn. W ramach projektu uczestnicy wezmą udział w 2 blokach szkoleniowych: warsztaty psychologiczno-interpersonalne, kurs na opiekunkę do dzieci oraz kurs na prawo jazdy kat.C.

Udział w projektach jest bezpłatny. Rekrutacja do projektów rozpoczyna się od 18.01.2012 r. i potrwa do 09.02.2012 r. Serdecznie zapraszamy!!!!

Więcej szczegółowych informacji w Biurze Projektu, Starostwo Powiatowe w Mońkach ul. Aleja Niepodległości 3, pok.14, tel: 85 716 03 08 oraz na stronie internetowej www.monki.pl