Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: trzcianne@trzcianne.pl

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

rodo

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

gopstrzciannelogo

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

Półkolonie 2018

Informacja

       W dniach 30.07 do 03.08.2018 w Szkole Podstawowej w Trzciannem były organizowane półkolonie dla 46 dzieci z Gminy Trzcianne, których organizatorem była Biblioteka Publiczna Gminy Trzcianne. Głównym sponsorem atrakcji dla dzieci był Urząd Gminy , GKRPA w Trzciannem , rodzice i zaprzyjaźniona Firma „VESTOR” z Sosnowca.

W tych dniach dzieci były w Ełku w Parku Linowym, w Parku Wodnym, w Białymstoku w Fabryce Misia i w Parku Trampolin, w Tykocinie u Flisaka – spływ GONDOLĄ po rzece Narew i na mini parku linowym. Miały zajęcia z przedstawicielami z Parku Biebrzańskiego. Byliśmy u Państwa Bajkiewiczów- Krynica , mogliśmy z bliska zobaczyć awionetkę i wiatrolot. Podsumowaniem półkolonii był „Piknik Rodzinny „ na boisku szkolnym dla wszystkich dzieci z Gminy Trzcianne, w którym wzięło udział ponad 100 dzieci wraz z opiekunami. W tym dniu umilali nam dzień , przedstawiciele z Biebrzańskiego Parku Narodowego, Policji, Straży Pożarnej i SENAPIDU z Moniek, przedstawiciele z „Pacowej Chaty „ z Krypna,

Największą atrakcją były dmuchańce , wata cukrowa i popcorn z firmy „VESTOR” z Sosnowca, którzy w tym dniu u nas gościli.

Pani pielęgniarka, która wszystkim osobom zgłaszającym się do niej mierzyła ciśnienie i robiła pomiar cukru w organizmie.

Na podsumowanie półkolonii dzieci dostały od sponsorów upominki.

Tylko szkoda, że się tak szybko skończyły.

Wszystkim sponsorom w szczególności Wójtowi Markowi Krzysztofowi Szydłowskiemu i zastępcy Wójta Mirosławowi Paniczko, jak i osobom , którzy przyczynili się aby dzieciaki miło spędziły czas w imieniu organizatora , dzieciaków i kadry serdecznie dziękujemy.

                                                                                               Bożena Kozłowska

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z PÓŁKOLONII