Ogłoszenia urzędowe

  • przetargi
  • obwieszczenia
  • inne
zobacz więcej ...
 

Środki pomocowe UE

Inwestycje realizowane z dofinansowaniem funduszy unijnych

zobacz więcej ...
 

Kultura

Wydarzenia, wystawy, warsztaty i inne inicjatywy kulturalne naszej społeczności

zobacz więcej ...

 

Urząd Gminy Trzcianne
ul. Wojska Polskiego 10
19-104 Trzcianne
tel. / fax. 085 738-50-56
email: trzcianne@trzcianne.pl

 

 

gminny portal mapowy 02

 

logo---Kopia

 

epuap banerdobry

 

youtubetrzcianne

 

rodo

 

baner turystyka207px

 

logo lgd

 

gopstrzciannelogo

 

Program 500plus

 

bz-logo

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Plik pdf-1

 

XX Dni Trzciannego

15 lipca odbyły się XX Dni Trzciannego. Obchody rozpoczęły się Mszą Św. w kościele parafialnym w Trzciannem. Po mszy zaproszeni goście i mieszkańcy naszej Gminy, przy wtórze Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Zambrowa, uroczyście przemaszerowali na plac imprezy przy Szkole Podstawowej w Trzciannem. Po powitaniu gości Wójt Gminy Trzcianne Pan Marek Krzysztof Szydłowski udekorował medalem „Zasłużony dla Rolnictwa” 10 rolników z naszej gminy. Podziękowania złożono również  4 zasłużonym strażakom, ochotnikom, druhom.Dyplom za rozwój przedsiębiorczości na Terenie Gminy Trzcianne w tym roku wręczono 4 przedsiębiorcom.

Puchar Wójta Gminy Trzcianne w rozegranym X Turniej Piłkarskim zdobyła drużyna Łomża Trzcianne, drugie Krynica, trzecie Szorce i czwarte zespół Zucielec. Tytuł króla strzelców zdobył Krzysztof z drużyny z Szorc. Najlepszym bramkarzem okazał się Tomasz a zawodnikiem Mateusz, obaj zawodnicy z Łomży Trzcianne.

Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne i grupy muzyczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzciannem oraz zespoły ludowe Tęcza, Trzciannianki i Wodniczka a także Wrzosy Moniek i Dąbrówka z Dąbrowy. Następnie scena należała do zespołów: Densi, Summer Night oraz Lancer. Na scenie można też było zobaczyć występ iluzjonisty Tomasza Sadowskiego. Gwiazdą wieczoru była formacja Dejw. Wieczór zakończyła zabawa taneczna z zespołami Moment i Alfa Boys.

ZAPRASZAMY DO GALERII